ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
18
اردیبهشت

First National Conference on Concrete Durability

Calendar

Help

First National Conference on Concrete Durability روز سه شنبه، 18 اردیبهشت، 1397 لغایت چهارشنبه، 19 اردیبهشت، 1397 توسط انجمن بتن ایران, انجمن بتن ايران و تحت حمایت سیویلیکا در شهر Tehran برگزار گردید.

CODE: NCCD01
Subjects Covered: Structural Engineering، General Engineering
Holders: انجمن بتن ایران, انجمن بتن ايران و تحت حمایت سیویلیکا
City: Tehran

اولين كنفرانس ملي دوام بتن 18 و 19 ام ارديبهشت در مركز تحقيقات راه مسكن و شهرسازي به همت انجمن بتن ايران برگزار خواهد شد.

 

اين كنفرانس به منظور آشنايي بيشتر جامعه مهندسي با دانش روز جهان و ايران در حوزه ساخت و نگهداري سازه‌هاي بتني با رويكرد دوام با محور هاي دوام در شرايط محيطي مختلف، مصالح مناسب براي بهبود دوام، مكانيزم هاي آسيب ديدگي بتن، طراحي بر اساس دوام و عمر بتن، روش هاي آزمايش و بازرسي بتن،روش هاي پايش خرابي، تعمير و تقويت بتن و تجربيات اجرايي برگزار خواهد شد.

ضمناً در اين كنفرانس برنامه‌هاي متنوعي براي آشنايي علمي و عملي مهندسين با موضوعات مختلف در قالب كارگاه‌هاي تخصصي و علمي، نمايشگاه جنبي، سخنراني‌هاي فني توسط متخصصين برجسته كشور و همچنين جمعي از متخصصان دانشگاهي و اجرايي دنيا برنامه‌ريزي شده است.

 

create: 11 November 2019 - view 1989

Conference validation

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

Dates

Date of holding:
8 May 2018 - 9 May 2018

Holders

انجمن بتن ايران
Support