بیست و چهارمین کنگره بین المللی میکروب شناسی ایران

24th International Congress of Microbiology of Iran

24th International Congress of Microbiology of Iran روز دوشنبه، 27 شهریور، 1402 لغایت چهارشنبه، 29 شهریور، 1402 توسط انجمن علمی میکروبشناسی ایران و تحت حمایت سیویلیکا در شهر Tehran برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

اطلاعات کنفرانس

24th International Congress of Microbiology of Iran

محل برگزاری: تهران
سال برگزاری: 1402
شناسه ملی این کنفرانس: MEDISM24

توضیحات کنفرانس

بیست و چهارمین کنگره بین المللی میکروب شناسی که توسط انجمن میکروب شناسی ایران و سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران در تاریخ ۲۷ تا ۲۹ شهریور در استان زیبای تهران برگزار خواهد شد، به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای علمی در حوزه میکروب شناسی در سطح جهان شناخته می‌شود.


این کنگره برای همه علاقه‌مندان به میکروب شناسی، از جمله پژوهشگران، دانشمندان، دانشجویان و صنعتگران، فرصتی بی‌بدیل به منظور تبادل ایده‌ها، ارتقاء دانش علمی و ارائه آخرین دستاوردها و نتایج پژوهشی در این حوزه فراهم می‌آورد. این کنگره پلی را برای تبادل اطلاعات و همکاری میان برترین رویدادهای علمی در این حوزه با تمرکز بر موضوعات متنوعی از جمله میکروب شناسی پزشکی، میکروب شناسی محیطی، میکروب شناسی صنعتی و کاربردی، و بیماری‌های نوظهوربنا می‌کند.
در کنگره بین المللی میکروب شناسی، به منظور ترویج همکاری‌های علمی و صنعتی، ارائه مقالات پژوهشی، پوسترهای علمی و برگزاری نشست‌های تخصصی برای بحث و تبادل نظرهای علمی فراهم خواهد شد. برنامه‌های فرعی متنوعی از جمله نشست‌های کارگاهی، جلسات پرسش و پاسخ و دیدارهای صنعتی و فرصت‌های شبکه‌سازی نیز در نظر گرفته شده است تا تمامی شرکت کنندگان بتوانند از تجربه‌های بی‌نظیر و شبکه‌سازی موثر بهره‌مند شوند.

موضوعات مربوط به کنگره:

میکروبیولوژی پزشکی و بهداشت عمومی

میکروبیولوژی پایه و صنایع آینده

درج در تقویم: 15 مرداد 1402 - تعداد مشاهده 3150 بار