ناشر تخصصی کنفرانس های ایران

لطفا کمی صبر نمایید

Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings

Please waite ..
Publisher of Iranian Journals and Conference Proceedings
Login |Register |Help |عضویت کتابخانه ها
27
مهر

4rd international conference on applied research in science and engineering

Calendar

Help

4rd international conference on applied research in science and engineering روز شنبه، 27 مهر، 1398 توسط دبيرخانه دائمي كنفرانس و تحت حمایت سیویلیکا برگزار گردید.

CODE: CARSE04
Subjects Covered: Engineering and Technology
Holders: دبيرخانه دائمي كنفرانس و تحت حمایت سیویلیکا
City:

امروزه فناوري نقش اساسي در بهبود زندگي مردم ايفا مي نمايد لذا استفاده از نظريات و تخصص جامعه نخبگان دانشگاهي و صنعتي براي برنامه ريزي جهت تقويت چرخه صنعت و توليدات در زمينه هاي مختلف علوم ، مهندسي و بكارگيري يافته هاي جديد جهت بومي سازي و بكارگيري تكنولوژي هاي نوين مهندسي در جهان يك نياز مهم مي باشد.همچنين نتايج حاصل از علوم مهندسي در پيشرفت تكنولوژي هاي نو و استفاده از آنها در جوامع بشري مستلزم مديريت برفرآيند توليد، انتقال و توسعه اين علوم ميباشد. نوآوري در علوم مهندسي عامل پيشرفت كشورهاي توسعه يافته در همه جهات مي باشد.

ضرورت توجه به وجود عناصر كاربردي در علوم مهندسي مي تواند حتي پايه هاي توليد ناخالص ملي براي عرصه صادرات پايدار به كشورهاي منطقه و جهان تلقي گردد لذا تقويت هرچه بيشتر تكنولوژي در علوم مهندسي و توسعه آن موجبات خودباوري مردم يك كشور را افزايش داده و آنرا به يك كشور مهم در جهان تبديل مي كند، پس حركت به سوي توسعه وآباداني زماني تحقق مي يابد كه زيرساخت هاي علمي وعملي در اين علوم موجود باشد.دانشگاه ها، نهادهاي مرتبط با علوم مهندسي، دستگاه هاي اجرايي و سازمان هاي صنعتي ضامن ومجري ايجاد اين زيرساخت ها هستند.


از اين رو انجمن مهندسي و تكنولوژي لندن با همكاري جمعي از دانشگاه هاي معتبر و پيشرو در حوزه علوم و مهندسي اقدام به برگزاري  چهارمين كنفرانس بين المللي پژوهش هاي كاربردي در علوم و مهندسي در دانشگاه وريج بروكسل كرده است.

لازم به ذكر است در راستاي  برگزاري موفق دوره اول كنفرانس، دوم  و سوم، و بازتاب بسيار گسترده آنها كنفرانس چهارم با بهره گيري از تجارب گذشته ، اساتيد بزرگوار دانشگاه هاي معتبر جهان و نهادهاي علمي پژوهشي فرصتي مناسب جهت تبادل  اطلاعات و ارائه ي يافته هاي پژوهشي نوين و گردهم آوردن صاحب نظران، انديشمندان، دانشگاهيان، سياستگزاران و مديران، سازمانهاي ذي ربط و علاقه مند، مهندسين مشاور و متخصصان و علاقه مندان مباحث علوم مهندسي در تاريخ 27 مهر ماه 1398 برابر با 19 اكتبر 2019  برگزار خواهد شد. اميد است برگزاري اين كنفرانس امكان تبادل نظر و ايجاد ارتباط علمي با دانشگاه ها ومراكزتخصصي كشور و جهان در زمينه مفاهيم مشترك علوم و مهندسي وسايرموضوعات مرتبط با محورهاي كنفرانس را فراهم سازد. بر اين اساس، دبيرخانه سومين كنفرانس بين المللي پژوهشهاي كاربردي در علوم و مهندسي با افتخار از تمامي متخصصان، كارشناسان، دانشجويان، پژوهشگران و دانشمندان مراكز علمي ، تحقيقاتي و صنعتي دعوت مي نمايد با شركت در برنامه هاي متنوع اين كنفرانس در اين رويداد مهم بين المللي مشاركت نموده وبا ارائه آخرين دستاوردهاي علمي و اجرايي خود، زمينه دستيابي به اهداف فوق را فراهم سازند.

create: 26 February 2020 - view 2845

Conference validation

Sponsored and Indexed by
CIVILICA
We Respect the Science
این کنفرانس تحت تایید و حمایت سیویلیکا برگزار میشود و مقالات آن در سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهد شد

Dates

Date of holding:
19 October 2019

History

Related conferences

Notify friends

Share

Holders

دبيرخانه دائمي كنفرانس
Support